| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Lendul,
tak dnes nakukuju,co napíšeš a musím ti říct,že jsem úplně vyšťávená.Za prvé-to mi ani nemluv,že vám nic nedali.Tak to je vrchol drzosti a je mi z nich zle.
A jak jsem dopadla já - byla tu soc.pracovnice,mladší...hodná.Měla pochopení,viděla,jak je dcera divoká a že to nemám jednoduché.Řekla mi,že osobně by to viděla na 3.st,ale že by to měl být alespoň 2 st.Řekla mi,proč jsme si už dříve nepožádali o zvýšení z 1.st na vyšší.Na to jsem ji řekla,že AS nechtějí nic dávat,tak jsem to tak nechala.
Dělala si poznámky,do toho pořád mluvila dcera ,nemohla jsem pořádně nic vysvětlit resp.to,co jsem chtěla..
Prý máme nárok alespoň na 2st.,když máme tolik přidružených dg.Já to vidím pesimisticky,realita je vždy jiná. :-((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.