| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tatramelko,
přímo se šikanou asi ne - on je sice syn mimoň, ale vlepit někomu facku nebo se adekvátně fyzicky bránit celkem zvládá, ale je fakt, že si ve škole připadá trochu "blbě", protože si se spolužáky nemá co říct. Navíc ten jeho svéráznej způsob komunikace asi trochu leze krkem i učitelce, protože mi vždycky říká: "My se tomu vždycky hrozně nasmějeme, ale když je to furt, tak to zdržuje výuku..." a syn na to s vážným ksichtem odpoví, že on to vůbec nemyslí jako VTIP.
Trochu kecá - on samozřejmě ví, že jeho ironický komentáře JSOU pro ostatní vtipný, ale na druhý straně je fakt, že tak mluví i normálně, mimo školu, takže to pokládá za přirozený, prostě je takovej. A já mám lehce dilema, protože tohle je zcela evidentně genetický zatížení z mý strany, měla jsem to ve škole stejně, takže jediný, čím můžu argumentovat (byť to není úplně košer) je hodit mu na hlavu svoje starý žákajdy a říct, že až bude mít známky jako já, tak se taky může chovat jako já.
Na druhý straně ho to trochu zachraňuje, on je ten, co vymýšlí hry, příběhy, různý spolky a tak, v tom ho snad akceptujou a tvrdí, že ho kvůli tomu i vyhledávaj, ale není to kamarádství. Skutečnýho kamaráda nemá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.