| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TAkové reakce jsou přece skoro na všechny děti, které nejsou takové jak si lidé představují. Já měla takové první dítě. Uměla všechno podle tabulek, vzorně se chovala, byla tichá, ale zároveň společenská. Uměla mluvit, neměla dudlík, palec si před lidmi necumlala. Druhé dítě neumělo mluvit do tří a půl, stydí se někdy až moc, je paličatý, semtam vzdorovitý, musí se na něho velmi opatrně. Dudlík měl do dvou a půl. Užila jsem dost. Dospěla jsem k tomu, že je mi to putna. Opravdu mi tím, že není tabulkový, dal hodně.
Myslím si, že takové řeči měli lidi vždycky. Naši o tom ví své. Brácha byl takový jak popisuješ syna, možná horší. Já přesný opak. Stydlivá, nekomunikativní, stranící se kolektivu. Divní jsme byli oba :-). Jsem ráda, že jsem vyrůstala tehdy, teď bych určitě měla nějakou nálepku a lidi by si mysleli bůhvíco. Nicméně bratr se opravdu choval jako spratek. Po letech lze říci, že z něho vyrostl velmi hodný a úspěšný muž :-). TEhdy každý říkal, že proutek se musí ohýbat dokud je mladý, ale to nejde u takových dětí. Je možná nejde ani tvarovat, oni jsou samorosti. Prostě udělat mantinely a milovat.
A příklad se schodama. U nás je to naprosto stejné a myslím, že u dalšího milionu dětí. Nevidím na tom nic zvláštního. Prostě jednou jde, podruhé se honíme, potřetí ho píchám do zadečku, počtvrté něco dám na horní schod, kdo tam bude dřív, popáté ho lechtám, pošesté se utíkáme podívat, jestli je tam ségra ....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.