| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Reverz za dítě jsem podepisovala asi před 14 dny. U nás to tedy nebyla žádná akutní situace, proč byl syn hospitalizován (MR v narkóze na objednání). Ale po provedení MR a EEG nás tam chtěli držet přes víkend (původně kvůli výtěrům z krku, které v pátek ráno zapomněli udělat a po snídani to už prý nešlo, pak se k tomu přidal i špatný výsledek EEG a nutnost dovyšetření), přitom by se přes víkend vůbec nic nedělo, všechna další vyšetření byla naplánována až na podnělí a dál. Ošetřující lékař s tím žádný problém neměl, naopak byl moc milý a všechno bleskurychle zařídil(pravda, některé sestřičky a jedna dr. se moc netvářily, ale nikdo mi nic neřekl a po druhém v příjmu se chovaly naprosto profi a v pohodě). Samozřejmě jsem musela podepsat, že na sebe beru všechna rizika možného epileptického záchvatu (do té doby syn žádný neměl) a vyfásla jsem s sebou Diazepam. O víkendu jsme si užili domácí pohodu a v pondělí znovu naklusali na příjem, vůbec toho nelituji, i když jsem díky tomu reverzu přišla o přistýlku pro mě a spala pak na židli :)))
V tu chvíli mi to přišlo nejlepší řešení pro syna (člověk to prostě neochvějně ví, že dělá dobře) a doteď si zatím stojím. Kdyby nás po druhém příjmu nechtěli pustit normálně za čtyři dny, tak jsem byla připravená podepsat reverz další.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.