| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jsem narozená v půlce srpna a šla jsem v 6ti do školy. Číst jsem už uměla, i noviny jsem četla. Spíše jsem v té době narazila na mizerné učitele, nechávali mě být, když jsem všechno uměla, tak jsem na školu rezignovala. Prolezla jsem nakonec úspěšně až k maturitě, čtvrťák byl můj nejlepší ročník. Po maturitě jsem čekala, až mi bude 18, abych vůbec mohla do práce (ZŠ byla 8letá).
Rodiče říkali, že mě měli dát do školy později, ale např. s chováním jsem neměla ve škole žádný problém, ač jsem spíše extrovert, byla jsem vždy klidná, pohodová.. Spíše se mi nechtělo učit, neměla jsem motivaci, nevěděla jsem, čím chci být, nevím to ani po dlouhých letech v různých zaměstnáních :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.