| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Enigmat

Promiň, ale jsme oba vysokoškolsky vzdělaní lidé, dva roky jsme se neviděli (s výjimkou soudu) - tedy asi jsi mimo, jestli mě obviňuješ z vyhledávání střetů. Situaci jsem ti již popsala 2x. NEPŘEDPOKLÁDALA jsem konflikt, manžel pro okolí neustále vystupuje jako hodný slušný pán, kterému je ubližováno manželkou, která se zbláznila v přechodu - prostě jsem za tu, které "šiblo", a kterou nikdo nechápe (jeho chápou všichni).

Ne, to jsem přehnala - správně je, že nechápou pouze ti, které on ovlivňuje (a to velice důkladně). Lidé, mezi kterými žiji, pracuji - ti ostatní, na keré nemá vliv a nebo alespoň ne tak důkladný, tak ti se ke mně chovají moc hezky a chápou situaci.

Vlastně jsem si sama na sobě otestovala, jak funguje ovlivňování okolí manipulátorem - je to učebnicový případ, čeho je schopen.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.