| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, tak to jste mne uklidnili ~6~

U nás jde relativně o toto: v období 2-3 roky byla dítě co si klidně lehlo na zem a bouchalo rukama a nohama a řvalo.. a mam dojem že jsme následně přešli do fáze, v které jsme nyní, ale mam dojem že to nějak stupňuje.

Pani učitelka ve škole si na chování nestěžuje, stěžuje si jen syn že ho dcerka ve družině terorizuje a nedá mu pokoj. Příklad byli venku na zahradě on chtěl dovnitř a ona ne a řvala tam prej jak pamanutá..~6~

S tatínkem občas jde-musí, s babičkou jde jen když jde i syn, jinak ani omylem. Je to tzv mamánek bych řekla.
Okolní lidé jí vůbec nezajímají jako kdyby nebyli, neslyšeli, neviděli ~a~

Zažíváme s cény, že je 2 hodiny pd stolem a ječí, když ji chci obejmout atd tak se normálně rve svírá a stejně zase zaleze s větou vy-ty mne nemáte rádi.
Ale už mne dostala včera, kdy jsme před školou vystoupili z auta a jen kvůli tomu, že ona nezavřela dveře od auta se zasekla stála a nehnul s ní ani policista co děti převádí přes přechod.
A to je furt něco tomu podobného.
Vyleze ze školy vezme klacek a honí kameny v louží s tím že má louže ráda a nehne s ní nic a nikdo a lidi už vůbec.
Jsem jí řekla že může jít okolo pani učitelka a ona- a kde je já ji nevidím ~o~
Musím pořád vymýšlet jak ji motivovat, aby šla alespoň o kousek dál než ji zase něco zaujme jako bahno, které taky prej miluje ~o~

Kolikrát chci jít s jinou maminkou a popovídat si neni možné jelikož mi co pár metrů stojíme~a~
Nechat vyřvat nepomáhá, po dobrém po zlém je bez úspěchu..

Takže tak to nyní je u nás...~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.