| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Emet - nedá se to pochopit. Pokud garantují dodání do 2. dne tak je nesmysl čekat na zásilku 4 dny... Nicméně - my teď řešíme podobnou věc, nejedná se o balík,ale doporučené psaní obsahující kupní smlouvy na byt... odeslány byly 18. 12. a stále nikde... Celkem průser... když tam hrozí 200 tisíc pokuty...

Pošta to je jeden velkej neorganizovanej bordel.

Já uznávám,že před Vánoci toho mají nad hlavu,ale kdo ne? Tak si mají najmout na pomoc brigádníky. Řeší se to každý rok!

A další perla - celý včerejší den jsem se snažila dovolat na poštu, protože mi tam leží nevyzvednutý balíček. Telefon mi vždycky někdo vzal a hned položil. Fakt super jednání. Provolaný kredit a ani jeden uskutečněný telefonát.

Ať žije pošta!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.