| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U čoho ako.. Tak napr. látkové vložky nepoužívam kvoli tomu, že mi to príde nechutné a tiež pracné.
Látkové plienky naopak používam, resp. som používala, a veľmi ma to bavilo, tam mi nevadila práca naviac.

Ekologické prostriedky používam len na nádobí a na prach, tam tú vyššiu cenu obetujem, na pranie prádla či kedysi do umývačky riadu mi to prišlo už predražené.

Niektoré 1rázové produkty vobec nepoužívam (navlhčené obrúsky, papierové kapesníky), bez iných si napr. už neviem predstaviť fungovanie v domácnosti (kuchyňské utierky, hubové utierky)

To samé platí u potravín - za nejaké druhy bio rada priplatím (ovocie-zelenina, niektoré obiloviny), u iných v tom nevidím až taký zmysel (napr. čokoláda pre mňa ), alebo sú príliš drahé (bio orechy)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.