| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mrkla jsem dozadu - porodní váha 2900g je na 34.tt neuvěřitelná. ~g~ ~R^ Brouček je úžasný, že vše zvládl v pohodě.
Já naposledy rodila 38+6tt a porodní váha byla 2800g, nějak neumím v břiše děti vykrmit. K. se už od narození kojila ukázkově, takže jsme po dvou a půl dnech v porodnici odcházely domů s tím, že byla zpět na porodní váze. Třetí porod byl pro páteř nejhorší. Naštěstí jako obvykle rychlý - na tři zatlačení. Zvláštní byl v tom, že jsem se svým způsobem zachovala jako zvíře a porod "odložila" - přišel nad ránem a já byla nervózní, jestli stihnu udat včas starší děti. Ke všemu ten den měli zemědělci stávkovat a zatarasit příjezdové cesty do Prahy, takže jsem se bála, že to do Mělníka nestihneme. A jak jsem tak byla nervózní, kontrakce slábly a porod se mi cestou do porodnice zastavil. Naštěstí sloužila mladá lékařka, která prohlásila, že tercipary jsou zrádné a že by bylo možná dobré si mě tam do rána nechat. Souhlasila jsem. Na pokoji jsem se zklidnila a odpoledne kontrakce začaly nanovo. Na monitoru sice ani kopeček (takže jsem u některých sester musela být za bláznivou hysterku), nicméně jsem se otevírala jedna radost a za 4 hodiny a 43 minut od první bolestivé kontrakce bylo hotovo. Na Tebe ale co do rychlosti skutečně nemám :-)

Mně taky přišlo blbý psát Ti SMS o narození K. :-) Červenecčata to věděla, chodila jsem (a nepravidelně ještě nakouknu) na Dámu. O Osobě nevím nic, na diskusi nechodí. Jen to, že měla dvě holčičky v rychlém sledu za sebou. Z těch z roku 2009, které pak ještě "daly další kolo", byla první.
Taky se mi nechce zbavovat se věcí po dětech, ale nějak se budu muset vyrovnat s tím, že tato životní etapa už se pro mě uzavírá. Zatím si hýčkám lezoucí a stavící se sedmiměsíční rošťandu, užívám si kojení a snažím se otisknout si vše hluboko do paměti. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.