| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj, tak dneska utz v 16.tt. na tripl odběr sem nakonec kejvla s tím, že ale pro mě nemá nějakou důležitost. tomu ,,svýmu,, morousovi musím říct, že nakonec věřím jako málokomu, jen si musí člověk zvyknout, že nejdřív chrlí katastrofy, pak reálná fakta a pak možná to schrne a řekne, že je vlastně všechno ok~t~
oproti normálu mě chtěl vidět na utz i teď, jinak prý jen odbírá krev a utz dělá podle výsledků toho triplu. krev mi nakonec vyšla nad očekávání dobře, jen jedna hodnota byla hraniční, ale celkově nakonec vyšlo riziko VV 1:8000~g~ na utz vše taky v pořádku, ale přesto na papír připsali, že doporučují amniocentézu~q~ doktor se drbal na hlavě, že holt oni to tak u dvojčat dělají, přitom mi vysvětlil, že roziko potratu je vysoký, méně než 1:100~8~ no to bych byla blázen. už sem si to v hlavě srovnala a i kdyby vývojovou vadu odhalili, na potrat nepůjdu, při selekci je tak ohromný riziko ztráty i zdravýho dítěte, že ani nápad. celý tohle martirium podstupuju už hlavně kvůli odhalení vad, který je dobrý vědět dopředu - srdce, rozštěp atd.
nakonec mi to plodovku nedoporučil, že udělá maximum pro to, abych dostala kompletní informace i bez takovýho rizika, já tudíž zítra ruším jima už dopředu objednaný termín genetický konzultace, což se prý na 99% rovná plodovka~q~ taky dělali u dvojčat u vás takový tanečky? předpokládala sem, že plodovka je hraniční zákrok, který se doporučuje až u vysokýho rizika, ne jen tak z plezíru~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.