| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky nás to doma upoutalo.
Sympatická mi přišla samoživitelka. Pak se začala přiznávat k dluhům a jak k dítěti přišla at a o sympatie přišla. Nedivíme se chlapovi, že se k dceři moc nemá. Taky bych si nebyla jistá, že je dítě moje, to je případ kdy chlapa tak trochu lituji, jednou si vrzne a má to na celý život. Nevím, jestli to byla ona, ale na konkurenční kecárně se hajila, že se znali půl roku z práce, asi proto jí nepřišel divný sex na prvním rande.
Podnikatelka na první dojem nic moc, ale celkem si nás získává. Nesedí mi ten její chlap, muž ho rovnou okomentoval jako zlatokopa.
Farmářka je střelená, hlavně, že maj fůru zvířat a v cajku stáj a doma to moc vábný není.
Ta s černochem, dle mého jí už tikali hodiny, tak si pořídila dítě s prvním chlapem co našla. Chlap to komentoval, že se nediví, že musela odjet do světa, žádný normální chlap by s ní nesouložil.~:-D Černoch lituji, ale myslím, že se chopil příležitosti a hlavně ho lákala evropská země.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.