| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, já už mám 5leté dítko a na rodičovské jsem taky dost často mívala pocit, že nestíhám, co bych chtěla...ale teď, když už jsem zase v práci, tak je to vlastně ještě mnohem horší - stihnout po práci ještě něco udělat doma a věnovat se synovi...některé věci prostě musí počkat, něco můžeme dělat spolu a u toho si povídat apod. Když jsem byla ještě doma, tak jsem třeba ráno posadila syna se snídaní k pohádce, zatím jsem poklidila to nejnutnější, vyluxovala apod., pak jsme šli ven, přitom nakoupili, stavili se na hřišti, na poště...co bylo potřeba, když jsme přišli, tak jsem udělala něco k obědu, nebo jsme vařili s manželem den předem večer, když malej usnul... Žehlila jsem jen to nejnutnější a jen jako miminku, teď už nežehlím skoro nic, když se to dobře vyvěsí a pak nenechá přeschnout a pěkně poskládá, tak to zmačkané nebývá... A když už jsem žehlila, tak zásadně když malej spal, už jen proto, aby se mi tu nemotal kolem žehličky...podlahy i dneska myju až večer, když usne - je na to klid, nikdo po tom nešlape a mám to hned hotové. Věšet prádlo přece můžeš i s malou, Jiřík mi moc rád podával prádlo a u toho jsme si povídali, nebo si někde poblíž hrál... Prostě, co šlo, tak jsem dělala s ním a u toho jsem se mu vlastně taky věnovala, zbytek jsem si udělala, když spal, nebo když ho třeba vzal manžel nebo babička ven... Hlavně dělej opravdu jen to nejnutnější, ono to na rodičovské tááák rychle uteče a ten čas už se nikdy nevrátí, tak si malou užívej co můžeš, ještě se nauklízíš v životě dost~;). A podotýkám, že mám taky ráda pořádek a uklizeno, ale prostě to nejde mít všechno perfektně a ještě se stihnout na sto procent věnovat dítěti....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.