| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak mě přijde nejhorší ta Věra, vše mají podle plánu a chybí mi tam ten klid a pohoda, ten její manžel je hroznej, je to přesně ten typ co když žena přibere tak jí prostě vymění za hubenější, protože ta stará mu už nezapadá do toho ideálu.
Lucka, to je taky síla, ale myslím si, že je to hlavně tím jak vyrůstala, neměla žádné zázemí a tak bohužel nemá ani ponětí o tom jak si zorganizovat život a ten její brácha je pěknej prevít jestli se od ní nechá živit.
Petra, fandím jí i když já bych do takového vztahu nešla, ale je to její rozhodnutí a nemám strach, že by to nezvládla, ale bohužel to bude nejvíce muset vybojovat sama.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.