| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tohle jsem našla na webu ČT - s tím projevováním citů až tak nesouhlasím, to před kamerou může dělat lidem problémy nebo to je záležitost sestřihu dokumentu, ale začátek cítím hodně podobně:

"Věrka a její "diktátor" je pro mě neznámá. nerozumím ničemu,co dělají,snad kromě nějakých maličkostí. Věrka, byť úspěšná manažerka mi přijde velmi ovlivnitelná ve všem , co dělá..takové malé dítě, což je s podivem. Její vyjadřování se slovy prostě si myslím,prostě dělám dobře, prostě to tak je nejlepší...znělo to jako omluvy sama pro sebe. Kdyby měla normálního partnera,který jí miluje takovou jaká je, který jí miluje jako mámu a bude jí oporou, určitě by v mnohém jednala jinak. Nicméně její partner, přesně jak napsala Libuška, je něco pro mě prototypem milujícího muže, sedící paša - líp to vyjádřit ani nešlo, sledující dítě přes monitor a sledující křivky svojí ženy a diktující,jak má vypadat...nikdy jsem od něj neslyšela ( možná to říká,ale v dokumentu jsme neměli šanci to vidět a slyšet) slova chvály pro svojí ženu..neviděla jsem ho mazlit se se svým dítětem,líbat svojí ženu,pohladit jí a říct jí,že jí miluje...ta láska mi tam prostě chybí,nemůžu si pomoct..."

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.