| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moc jsem na to nekoukala a ještě méně poslouchala, děti měly zrovna upovídanou náladu. Ale jedno bych byla ráda, kdyby mi někdo vysvětlil: proč přesně nemá Petra nárok na rodičovský příspěvek???

Na podzim se řešilo, že se musí (původně automaticky povinně, později na základě výzvy) dokazovat, že rodina pobývá na území ČR, jinak nárok nemá. Ale že by vadilo, že je otec cizinec? Proboha, kde to žijeme - to se tu buduje nějaká nová železná opona? Takových rodin je přece spousta, ještě jsem nikdy neslyšela, že by to bylo překážkou nároku na RP ~d~. Moje kamarádka má 3 děti, manžel je Francouz, žijí tady v ČR, pobírala RP na každé dítě (na to nejmladší nejspíš stále pobírá). Nebo že by mělo vadit, že otec dítěte pracuje u pobočky zahraniční firmy - takových je přece habaděj. To je nějaká novinka? Pokud už taková volovina platí, proč se o tom neví? Považovala bych to za poměrně legitimní důvod k tomu, otce dítěte - cizince do RL neuvádět.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.