| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď



já jako dítě zvířata naprosto milovala.. a nechápala.. co náš taťka furt má
teď to vidím všechno jinak.. teď nám umřel králíček, jako milovala sem ho.. ale všechno kolem něj jsem dělala já...

před třetím těhu jsme měli koťáko.. a já furt viděla. jak ten zadek co si nevytře, si olizuje.. a pak líže děti a leží v posteli.. a blééh.. no prostě fuj.. to jsem jako dítě naprosto nevnímala..

zvířata už doma mít nemůžeme.. jednak kvůli mě - po třech těhu mám imunitu v pr.. a jsem alergická skoro na všechno co má chlupy.. jen to cítím z rychlíku a tečou mi oči a kýchám..a oba kluci jsou astamtici, takže nám alergologožka doporučila, až zakrslíček doslouží nic nepořizovat, ale jsem docela ráda... aspoň můžu dětem rozumně vysvětlit proč nic nemáme..
kočky si poňunají u babičky, kde jsou venku a psi drbou věčně nějaké od sousedů. takže jsme spokojení všichni...


chápu tě.. ~6~~6~ nejsi megera.. já se vlastně "těšila" až králíček už nebude.. ne že přímo umře, to jsem oplakala, ale že my odpadne ustavičné čištění klece, krmení, koupání, ... při třech dětech toho mám víc než dost i tak

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.