| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jantaro, to určitě, ale oni ti synové v tom opravdu hrají velkou roli. Vezmi si, kdyby spoustu věcí přetlumočili své matce jejich řečí - udělali prostředníky; třeba i byli zlí na svou maminku, ale donutili ji akceptovat jejich rodinu, jejich výchovu, jejich pravidla... U nás to taky bolelo - hlavně zpočátku tchýni, protože ji její milovaný syn 2x vyhodil uprostřed noci, aby jela domů (80 km) jestli si nedá konečně pokoj s tím vydíráním (vždycky když jsem odešla spát, tak do něj hučela, že to dělám špatně a že v tom jednám jinak než by chtěla ona... ~t~ Ona to myslela dobře, no... pochopila vcelku brzy, že tak to nepůjde ~d~ Před pár lety jsem se s ní dostala do křížku já (opět vše děláme špatně a ona nám poradí jak vše dělat) a skončilo to tak, že jsme spolu přes půl roku nekomunikovaly... pak pomohl manžel, jeho sestra a spravilo se to. Od té doby máme tu nejlepší tchýni pod sluncem - fakt jo. I když občas taky umí udělat něco, co mi hne žlučí... ale vím, že to dělá opravdu s tím nejlepším vědomím a svědomím no ~d~ ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.