| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kukuřice fakt to máš těžké,když nemáš nikoho na hlídání ani té starší.Nedivím se,že už máš náběh na depresi a zvlášť z přechodu zima-jaro je to nejhorší.~6~
Můj muž cestuje ještě víc do zahraničí v kuse i na 2 měsíce (je to už potřetí).Moc mi chybí,i to intimno,ale co nadělám.~d~
Alespoň mám po ruce hodnou babičku,co mi zajde s malou do školy.Zase ale malá je "nestandartní dítě" takže taky jsem na výchovu v podstatě sama.Do 3 měsíců mi brečela nonstop-nadýmání.Jak se někdo ptal,zda malý řve 22 h. v kuse,tak teda musím říct,že je to opravdu možné.
Tvůj manžel to taky nemá jednoduché a navíc bych se o něho ještě více bála,když jezdí.Uteče to jako voda,malý vyroste a bude líp.Jinak se teda ještě držíš statečně~;(( vím,co to je,když kojenec pořád řve a řve.U malé se to prolomilo po 3 měsících a pak už i pěkně spala.:-)
Ta starší chodí do školky?
Jak jsi psala název tématu: to snad ani nejde,odreagovat se u mimina křičícího nonstop.Jsi ještě statečná,škoda,že nejsi z OV..třeba bych ti zašla na procházku.Drž se.~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.