| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje partnerka rodila akutní sekcí v celkové anestezii a mne nechali stát u prosklených dveří do sálu, viděla jsem na ni celou dobu a paradoxně mne to udržovalo v jakémsi klidu, vidím ji, tak se jí ani miminku nic zlého nestane~d~. Malý měl 5x omotaný pupečník kolem krku a ještě několikrát kolem celého tělíčka, naštěstí vše proběhlo dobře a jakmile ho vyndali a přerušili pupečník, tak ho přinesli do boxu vedle sálu, kde jsem na něj čekala k dalšímu ošetření(odsátí,zvážení,změření).Hned po těchto procedurách mi ho dali do náručí a odešli~:-D. Zhasla jsem světlo, malý se zklidnil a já ho přiložila k prsu. Okamžitě se přisál, otevřel do té doby křečovitě zavřené oči a přísahala bych, že se očima usmál~p~, díval se s takovou důvěrou, neplakal... Byl to hned po porodech mých holčiček nejsilnější zážitek mého dosavadního života, neměnila bych. Jsem šťastná, že když už nemohl prožívat tuto chvíli se svou bio maminkou, tak že ji mohl prožít se svou druhou maminkou, která ho moc miluje.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.