| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lindo, jestli tě tvůj partner bude považovat za blbku, když řekneš svůj názor nahlas, je to smutné zjištění.
Myslím si, že promluvit si s ním by bylo mnohem smysluplnější, než diskutovat na Rodině.

O tom, že se neumíš sama zabavit jsem se tu nikde nedočetla. Měla jsem dojem, že se celou dobu bavíme o zcela jiném problému - o tvém partnerovi, který si nestanovil jakákoliv pravidla ve styku s dětmi, o ,,exmanželce,, co si z něho dělá neplacenou hlídací službu na telefon, o nemožnosti cokoliv si společně naplánovat.

V neposlední řadě o velkém nepoměru času, který spolu trávíte vy dva sami a vy dva společně s dětmi, či otec s dětmi.
Tipuju 10 :90 ??

Sama jistě svůj čas trávit umíš. Třeba tady na Rodině.~;)
Problém je, že pokud zrovna nechceš doma sedět s knížkou a koukat na televizi, musíš si aktivity mimo domov naplánovat. A to se s tvým partnerem nedaří.

Je správné o problémech, které mne trápí a jsem z nich smutná diskutovat s tím, kterého se to týká.
Jestli tohle neumíš, budeš celý život jen držet hubu a krok a své problémy řešit na chatu, nebo u psychologa.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.