| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ne, moje děti dělají to samé...takže je tedy asi taky týrám~f~~t~

Jen ještě pokud potřebujeme s manželem odjet....tak jsou schopný uvařit na určitou hodinu anašeho návratu(1-2x ročně).

Dojdou do popelnice s papírem a podobně.
Hrabou shíh.(to dělají rádi)
pokud jsou o prázdninách doma cca od 9let perou a věší prádlo(aktivní starší to chtěl nutně umět).
umí vyžehlit pokud potřebují..a... jelikož milují košile...bude se jimto hodit.


jinak na tom nevidím nic špatného.

nedávno jsem někde četla, že 12leté dítě by mělo umět zvládnout domácnost v době nemoci rodičů cca týden.Což mi příjde rozumný.... my jsme to taky uměli.

Ale znám děti 11a 13 a neumí ani zapnout mikrovlnku a s úklidem pokoje začali před měsícem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.