| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

my už dospěli do stádia, že máme dvojmístný a po 7mi letech jeho používání, jsme k němu pořídili i jednomístný.

Každopádně v dvojmístném není problém vozit jedno dítě, jen se tam nemůže tak vypolstrovat, ale na jízdní vlastnosti to nemá vliv-nedávno se mi teda podařilo dvojmístný vozík poprvé převrátit, najela jsem na zmrzlou sněhovou hroudu (myslela jsem, že jí projedu), tou stranou, kde neseděla má 6,5 letá dcera (kvůli zimě a nepříznivému počasí nejela na svém kole) a vozík se převrhl, dceři se nic nestalo, jen já slítla z kola, jak to prudce zabrzdilo..Kdyby seděla na straně, kterou jsem na překážku najela, tak by se vozík nepřevrhl, ale v dvoujmístném vozíku je určené, kde má sedět starší dítě, či jedno dítě a seděla správně), do dvojmístného vozíku se mi vejde i 6tileté s mladším sourozencem pohodlně.

V jednomístném jedno dítě vozím na střeše vozíku (třeba právě starší dceru, ale i mladší takřka 3letou, střídám je),pokud jdu samozřejmě pěšky. S vozíkem se mi tak i lépe jede, protože nám ani jeden vozík nejede rovně a pořád zatáčí, takže nejraději když ho můžu tlačit převážně jen po dvou kolech...Jednomístný je takový průjezdnější-projede normálníma dveřma a pro dítě určitě komfortnější, zvlášť, když má jezdit samo, tak určitě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.