| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kup Kid for Two. Klidně bych Ti prodala i ten svůj, ale už je v takovém stavu, že leda darovat. Využila jsem ho totiž beze zbytku. A to manžel silně pochyboval o jeho účelnosti, když jsem ho před třemi lety objednávala. Předtím jsme měli jednomístný Kozlík - Benecycl.
Mám děti 17 měsíců, miminkovník už jsem nekupovala, protože už i mladší měla něco přes rok a nepotřebovala. Běhala jsem s ním - jistě stovky kilometrů, včetně jednoho 10km závodu, který navíc nebyl po rovině - a dokonce jsem nebyla poslední. ~t~ Bruslila jsem často, taky nebyl problém hodit jej za kolo a s sebou vzít to malé kočárkové kolečko a jet do okresního města po cyklostezce a tam zaparkovat a jít třeba k doktorce, do parku atd... I nákup se tam vešel.
Byl s námi na třech dovolených u moře! Do nákladního prostoru se vešly osušky, jídlo na celý den, hračky i nočník! Ber Croozer...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.