| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tussi paráda!!!

holky, nádherné velikonoce!!!

v týdnu se dovíme, jakou alergii má Emča, hanka se mi osypala, má nějakej ekzém, tak pak pořeším to, Emi mám týden doma a ještě do konce dubnu mít budu, jde v půlce na mandličku a už te´d se bojím... navíc ten náš byt nám padá na hlavu a s Emi se hodně hádáme... tka nic moc dny...
V květnu jedeme na zápis do místa, kde stavíme a doufám, že mi ji tam vemou do kšolky, neměl by být problém...

hana je skvělá, mluví strašně hezky, spojuje už slova do věty, teda dvě, ale i to stačí.. krásně rozumí, pije z hrníčku, jí vidličkou, uklízí po sobě.dokonce, když nadorbí, jdep ro smeták a snaží se zamést...ale všude lozí! Na stůl, na topení si stoupne a pak padá, na stole dělá kolo kolo mlýnský....tak mám zábavu a bojím se jít i na wc...
Ale s tím mluvením mě překvapila, Emča žvatlala do dvou let a skoro nic neřekla tak, abych rozuměla... hana fakt mluví a znakuje do toho, super se domluvíme a Emi je pro ni velkej tahnout, je to pro ni takovej "bůžek" :o)

nočník zatím nezkouším, ještě je čas... zuby se tlačí te´d horní 3, jinak jich má 12...není kojená od 15 měsíce, dky se ze dne na den sama odstavila a měto bylo tak líto, že jsme ji honila po bytě 3 dny s prsama a ona křičela neee nee a o měsíc později odmítla i UM... je mi to líto, kojení, lae zase si dávám vínko večer :o)) jako te´d, manžel maká na baráčku ještě...

v noci se většinou denně stěhuje za náma, dky řve v postýlce. když ji vemu, obejme mě pevně rukama a i když mi unse, po položení do postýlky je vzhůru a chce za náma, chce nás cítit..už jsme si zvykli, ale pomalu ji chci naučit zase zpět... ale beru ji tam kolem 3h ráno...je to hezký, když nás uvií, hned říká dobýben (dobrý den) a ahoj :o)

tak to´d od nás :o)

mějte se krásně holky, hodně zdravíčka všem!!!!~;((

~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.