| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žluťásku,
všechny děti jsou přece dnes a denně konfrontovány s tím,že je ve společnosti někdo bohatší a někdo chudší. Už od malička ve školce vidí,že Pepíček má lepší bačkůrky ,než třeba Adámek. Vidí,že Pepíček si nosí do školky Spidermana a Adam si přinese angličáka s urvanou kapotou.
Ta konfrontace je spíš ku prospěchu ne? Pepíček pokud není debil pochopí,že Adam to nemá,ale,že by si třeba se Spidermanem taky rád pohrál a půjčímu ho. A Adamovi se nic nestane,když si s tím Spajdrošem chvilku pohraje a zjistí,že na něm nic tak zásadního není,aby ho musel taky mít.
Normálně vychovávané dítě myslím,bez problémů zvládne vyhodnotit,jestli je nějaká kravina nezbytně nutná nebo jestli je to jenom věc na,kterou se za chvilku bude jenom prášit,jak se bude válet někde na poličce. I můj pětiletý synovec ví,že by si přál mít ty transformery,ale,že za ně nesmíme utratit moc peněz. Docela mě tím překvapil,když je chtěl strašně moc,ale zároveň říkal,že musíme vybrat nějaké laciné,což se náms tejně moc nepovedlo,protože i ty maličký jsou docela drahý. Radost z nich,ale měl.

Já si myslím,že,když se dětem rozumně povolí,tak si pak nevyžadujou žádný kraviny a nemají sklony k extrémnímu chování a kamarádi typu on má tohle,tak je lepší,než já je nelákají.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.