| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, holky, mně je celkem jedno, kde budeme klábosit :-)
Tak mám za sebou první den bez manžela, ale měla jsem to hodně usnadněné, protože v MC je dnes pyžámkový večírek. To tam přivedete večer dítě a vyzvednete si ho druhý den ráno. Většina lidí využívá toho, že mají volný večer, naše Eli to miluje, takže jí tam posíláme, i když o volném večeru si můžeme nechat zdát :-) No a kamarádka, co ten večírek požádá si u mě vyzvedla Elišku už někdy ve dvě a zítra mi jí zase přiveze až domů - to to mám dobře zařízené, co?
Ale jinak nám to celkem šlo , v 10 mi usnul Matěj za kojení Zuzky - musím ho držet za ruku, tak to bylo krkolomý, i uvařit oběd jsem zvládla.
Odpoledne, když už jsme tu byli jen ve třech jsem vzala Zuzku do babyvaku a Matěje vytáhla aspon na půl hodinky na motorku, aby se vyvětral, takže dobrý.
Čeho se zatím děsím nejvíc, až budu všechny tři vypravovat ven, to si dám ale premiéru až za týden.

Deno, držím palce s kojením a jen tak dál. Já jsem si tím také prošla, takže vím, že té hlavě se strašně špatně poroučí. Mmj. podobný stav jsem měla i před porodem, furt jsem to řešila, co by kdyby a jestli budu muset nakonec na tu indkci a ten poslední večer jsem to prostě pustila a vyprdla se na to - no a jak to zafungovalo.Myslím, že je to docela podobné.
Ještě mě napadlo, jestli bys nechtěla taky vyhledat laktační poradkyni. Jestli se dobře pamatuju, jsi z Prahy, v Krči je přímo sídlo laktační ligy a poradenství je zdarma, když si tam zajedeš. Ona Ti teda řekne to samé co my ~t~, ale té psychice to hodně pomůže,když to uslyšíš od někoho, kdo Tebe a malou viděl, má na to kvalifikaci atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.