| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jé, tak to se omlouvám, já si hrozně pletu Denu1 a Denae.
Deno, já si také myslím, že by Ti asi neřekla nic jiného, jen té hlavě by to možná pomohlo, aby se uklidnila a pochopila,že je opravdu s kojením vše v pořádku a že je nejlepší tyhle věci nechat, at si fungují sami a hlavu do toho raději vůbec netahat :-)

Withep - ty už funguješ, koukám, jako ostřílená trojmatka, já se do toho teprve dostávám :-) Dneska jsem potkala známého z ulice a ptal se, jestli jsme neměli náhodou miminko, tak říkám, že jo, že už máme ted třetí čerstvě narozené. Tak se hrozně divil, že už takhle běhám, 10 dní po porodu (to je zvláštní, těch 10 dní po termínu se vleklo a ted mi to přijde jako včera, co se Zuzka narodila a při tom uběhlo taky už celých 10 dní). Já se teda už jako po porodu vůbec necítím, v tomhle smyslu si přijdu už naprosto fit, dokonce už skoro ani očistky nemám, to bylo asi tím šíleným zavinováním dělohy. Ale dneska se mi zdálo, že jsem zase otěhotněla, tak to bych teda rozhodně nechtěla ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.