| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj po dlouhý době, my jsme se po propuštění z porodnice ještě stěhovali, ale už jsme tak nějak zabydlení. Naše malá se budí cca dvakrát za noc, zcela výjimečně třikrát, ale to je fakt málokdy, u prsa pak hned usíná a nepláče, takže dobrý, i když nepřerušovanej spátek to samozřejmě není. Přes den spí ještě hodně, skoro pořád, takže zvládám i pracovat a tak - jsou daně:-). Včera jsem jí měla i sebou v práci, vyzvedli mě a zase odvezli.

Váhu bych taky schovala, já kojím plně, malá se narodila 22.3. a od propuštění z porodnice jí ještě nikdo nevážil, u mudry jsme zatím nebyli, ona se stavila tu a máme přijít ve středu. Ale vidím, že čůrá, jak někdo psal - polyká a je spokojená, tak předpokládám, že mlíko je a bude:-) A taky mám někdy prsa úplně plná, a někdy mám pocit, že už v nich nic není a jsou prázdná, ale ona si vytáhne.

Jinak my jsme ještě v porodnici absolvovaly vyšetření kyčlí a malá dostala abdukční dečku:-( Řádně jsem to oplakala, má ten nejlehčí stupeň nálezu na levé nožičce, stříška kyčle má špatný úhel, přiznávám, že 23 hodin denně to nemá, možná spíš 12 a někdy ani to ne. Ale je to hraniční nález, který je fyziologický až do tří měsíců a ona byla vyšetřena ve čtyřech dnech, tak snad tomu trochu pomáháme a bude to dobrý.

Kde budem diskutovat mi je jedno, na dámě registraci mám, ale chodím hodně jenom sem. Ale jak říkám, je mi to jedno a tak se do diskuze nedostane nikdo cizí, kdyby se řešilo něco hodně osobního nebo citlivého...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.