| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoooooojjjjj, kde jste kdo? Aspoň Dooly se stavila a teď nikdo.~n~ Dnes je konečně veseleji a svítí sluníčko..... snad chvilku vydrží. už se těšíme na lepší počasí. O na mne něco prsknul tak jsem s ním zůstala v pátek doma a o víkendu se léčila. Dnes jsem už v procesu oba dva. Píšou písemky za chvilku tady budou prázdniny. Zítra mne čeká třídní schůzka tak jsem zvědavá jak dopadneme. Hlavně budeme probírat školní výjezd. Pojedou na pár dní do hor.
Aklari jak se ti daří v práci? A co Kačulda ta je asi taky zahrabaná ve školních učebnicích~;)
V pátek jsem byla na krevním obrazu a hlavně na kontrole hladiny železa v krvi a sestřička to zapomněla zaškrtnout~a~naštěstí na odběr znova nemusím~g~nechají to dodělat.
O. mi dělá radost jak ve škole tak prostě celkově. Je to takový mladý muž šikovný,... a já si snažím najít něco pozitivního těším se na práci na zahradě,
tak pa, a napište

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.