| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No jéje, pupínky. Možná potničky? Taky nám trochu hyzdí Emila :) A taky mě napadlo, jestli je to mojí stravou, jestli bych nevynechala čokoládu nebo kávu. Ale nevím nevím, mám dojem, že mě ty dvě věci udržujou při životě, hlavně to kafe, vzhledem k jeho lehkému rannímu spaní.

Emil teď kadí tak 1-2x za den, zpravidla v několika várkách (zatlačeních), a k tomu si sem tam uprdne malý žlutý flíček. Opruzený není, pokud už se pokadí do pleny (často se podaří do nočníku), přebalíme ho hned, nedá se to přehlédnout (nebo spíš přeslechnout a přečichnout :)). Ono se vlastně nedá přečichnout ani počurání (a když, on se ozve sám), takže je vlastně hned v suchu, pokud je to možné, nechám ho ještě chvíli vyvětrat. Co takhle, Barbushko, zkusit dávat ho nad nočník? Třeba by mu to mj. pomohlo zregulovat (snížit) frekvenci vyměšování.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.