| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vaclave, moje matka taky pila. X-krat dojela z prace domu nalita jako delo - nastesti jezdila jen na kole, valela se pred barakem ... Muj otec dodnes popira, ze je alkoholicka a to i presto, ze ji kolikrat videli sousedi a muj manzel. Jeji matka to brala taky na lehkou vahu a jednou byla docela v soku, kdyz k ni prisla navsteva a chtela ji nalit slivovici a v lahvi byla jenom voda. Taky si vsimla, ze se ji mizi rum a pod.
Kdyz svemu otci reknu, ze mi vadi, ze matka chlasta, tak mi rekne, ze to neni pravda a ze si vymyslim... Jako dite jsem to vnimala hodne a vadilo mi to a kolikrat jsem si prala, aby se otec rozvedl a nebo aby ji nekde prejelo auto. Mam vyborneho otce, byl by z neho bezva deda... - bohuzel. Matcin alkoholismus a s tim i spojene ruzne sproste chovani a otcova zaslepenost, nas rozdelilo natolik, ze uz mozna ani neni cesta zpatky. Dnes je mi pres 40, otci 70 - bydlim nekolik tisic kilometru daleko ... Moji rodice videli starsi dcerku naposledy kdyz mela 1.5 roku, mladsi nikdy. Kdyz jsme se stehovali, tak jsem si rikala, ze budu kazde leto s detma v CR- od posledni navstevy jsem na to jeste nenasla odvahu. S otcem jsem v kontaktu pres telefon, matka se se mnou nebavi uz 11 let.
Jestli vidis, ze se sama zlepsit nechce, tak zbal deti a bez pryc. Drzim ti pesti ~;((~;((~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.