| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jinak musím také říct, že zastoupení v naší diskusi mi přijde dost nestandardní a mám z toho radost, jak píše Withep, konečně si nepřipadám mezi vámi jako exot :-)
Já jsem vždycky znovu překvapená, když se v diskusi připomene, kdo další má už třeťátko, hlavně z těch, kdo nechodí na diskusi denně, stálice si už pamatuju dobře :-)
A počet domarodek pro mě byl také hodně překvapující a pro mě velkým povzbuzením ještě v době těhotenství, i když jsem sama barvu nepřiznala ~f~

Musím se pochlubit, také mi přijde, že jsme dnes udělaly se Zuzkou pokrok v BKM, doposud to bylo spíš takové pokus omyl, ale dneska jsem trochu sledovala chování a počet stoliček a čůrání v nočníku se zvýšil, také mi přijde, že reaguje na signál a snaží se, když na nočníku "sedí". S blinděním na nočníku problém nemáme. Ale Zuzi taky hodně ukakává, hnědou čárku má na plíně skoro pokaždé, tak musím dokoupit separačky, zatím jsem je nedávala, ale manžel už sám říkal, at je koupíme, protože ta spotřeba za přepírání plenek bude určitě dražší než ty separačky.
Tak jsem zvědavá, doufám,že tentokrát budeme s BKM úspěšnější než u Matěje. Tomu jsem dneska dala motivačně treninkové kalhotky, že má gatě jak velkej kluk, ale musí hlásit, že bude čůrat, ale kdepak, za chvíli byl durch. Alespon že už spolehlivě chodí na velkou, ale řeknu vám, ta spotřeba plen, co ted máme je fakt hustá :-) Zuzka také čůrá hodně často takže pračka jede nonstop:-)

Také jsme možná překonali malou laktační krizi, Zuzka byla ted dva dny taková neklidnější a hodně jsem jí musela kojit, třeba i na třikrát, pořád chtěla a daleko mín spala. Dneska mi přišlo, že na jedno kojení vypila daleko víc, dokonce jí stačí občas i jedno prso a už zase víc spí, takže snad to bude zase dobré.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.