| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moncaka: aha, to mě nenapadlo s tou tabulkou, to by pak dávalo smysl. Já myslím, že ty tvoje pocity jsou úplně normální, neboj.

Venuše, právě jsem taky ten screening zkoumala a v každém centru to dělají jinak. Asi to bude jak píše Moncaka.

Lenca: zní to hnusně, ale matka tchána s vámi taky nebude věčně. Snad to bude s tchánovcema v pohodě. Já mám kamarádku, která si s manželem opravila u tchánovců patro a dnes se spolu už ani nezdraví. A to mají dvě děti. Tím tě ale nechci děsit, ty je znáš líp. Ten tvůj porod to teda taky bylo něco!
A kde nakupuješ dětské hadříky? Já většinou kupuju použité, ale tady je to jednoduché, my máme ve městě čtyři dětské bazárky a dvakrát ročně je v mateřském centru burza. A mám doma fakt pěkné kousky za pár korun, kupuju jen oblečení, co vypadá jako nové.
O tom jablečném džusu jsem psala já a už ho taky piju ~;)

Lenushko, děláš dobře, že k tchýni nejdeš, když nemusíš. Já mám svoje tchánovce ráda, ale bydlet bych s nimi určitě nechtěla, myslím, že to nedělá dobrotu.

Holky, dnes jsem zjistila, že jedna známá tady z města čeká druhé dítě o dva týdny dřív než já a taky má stejně staré první dítě. Tak se z toho raduju, že tady budu mít někoho na sdílení stejných problémů ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.