| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemyslím, že by ty slečny šly vždycky cíleně po ženáčích. Jejich motivace je různé. Může to být "naivka" která věří, že muže zachraňuje před tou hroznou saní, kterou má doma, jiná je vypočítavá potvora, které jde spíš o "bonusy" v podobě majetku. Někdy prostě "použitelní" svobodní už skoro nejsou, to platí od jistého věku.

Ženatého chlapa bych nechtěla. Jednak je mi to proti srsti a jednak jsem sobec a nechci jen pár ukradených chvil, ale partnera. Takhle jsem to měla i zamlada, jeden ženáč, který to na mě zkoušel se mi opravdu hodně líbil, jenže v momentě, kdy jsem zjistila, že je ženatý ( a ne od něho~o~), další rande nebylo. naštěstí to bylo včas, než jsem se zaláskovala pořádně a dostali jsme se jen k pár pusám.

Jo a znám dvě dlouholeté milenky ženáčů,. Dnes už jsou to dámy zralého věku, milenci jsou po smrti (byly o hodně starší) a milenky nakonec zůstaly samy, děti neměly.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.