| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

taky jsem původně rehabka~:-D.

A přesně uvažuju jako ty: s tím dmo např. Nebo mám postižené dítě díky odloučené placentě, zánětu blan, úrazu atd. Prostě člověk/zdravotnictví to nevychytá nikdy na 100%. Těch proměnných je tam nekonečně moc. Já osobně se v prvním těhu hrozně bála (protože jakoby vidím ty více patologické případy, vidím to, jaký je opravdu zázrak mít zdravé dítě-jakkoli to zní "klišoidně") a ted jsem prostě naprosto oddaná Osudu. Kostky jsou stejně vrženy, miminko je skoro hotové (jsem 27.týden), takže ho prostě přijmu takové, jaké je. Hlavně at je ono štastné. Třeba moje tchynka nebyla moc ráda, že jsem na amnio nešla (ačkoli teda nebyla tak netaktní, že by to příliš pitvala), ale já bych prostě už po tom 20.týdnu nemohla dítě zabít-a tak to já osobně vnímám. A moje kamarádka je ke všemu gynekolog, takže zase znám ty katastrofické scénáře po amnio.
Osobně mám vůči miminu dost výčitky. neb jsem na počátku zažívala celkem nervově vypjaté situace-tak kvůli tomu. Ale k okolí mám svědomí čisté. Stejně kdyby něco nebylo ok, bude to víceméně mezi mnou a miminem, popř manželem a starší dcerou.

Ale pokud bys cítila, že amnio je správné podstoupit, jdi. Fakt držím moc pěsti. Ony ty dnešní diagnostické možnosti jsou fajn, ale zase někdy je příliš možností k volbě na škodu, co?~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.