| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

je, holky, to mi děláte radost, že taky jíte ~t~~t~~t~ Z prvního těhu si to moc nepamatuju, ale třeba moje švagrová, která je taky těhotná přibírá kilo za měsíc, tak toho asi moc nepojí. Takže tiše závidím. Na váhu radši ani nelezu. Až půjdu na kontrolu - možná ~8~.

Pingui a u tebe je jinak vše v pořádku? Úmyslně jsi čekala takhle dlouho na poradnu? No joooo a už jsme u prvních vážnějších vyšetřeních - screening ~:-D Letí to letí. Já jsem teda 8+2, takže si chvilku ještě počkách, ale ono to fakt uteče. Tak ti držím pěsti.

Chemi, ty chodíš do práce? Nebo pracuješ doma? Jen že bys ještě mohla být na mateřský - podle data narození ~;)Já teda taky pracuju, ale doma a teď mám klidné období. Hurá. Absolutně nevím, jak to budu zvládat a stíhat ~d~ A jinak je fajn, že máte stejně pojmenovanou holčičku ~R^

A co se týká mého těhu, vadí mi veškeré pachy.... lednička, vůně ze šamponu,... všechno ~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.