| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já tu vzdychala nad Muzejní nocí v Brně - ta byla týden před Nocí kostelů.....

Noc kostelů je v celém světě současně - ta byla 24.5. i tady u nás. Taky jsem měla díky tomu pěkné fofry. V pátek jsem byla 6 - 10 v práci - buzení dětí, fasování prádla, papíry a tak.

Od 10 - 12 chystání pokojů na ubytování (přijelo 20 chlapů, co tu před 30 lety vojákovali). Takže uklidit 10 pokojů, převlíct 20 postelí, umýt 5 koupelen a pod.

Ve 12 donýst domů oběd, osprchovat se, umýt a usušit hlavu,....

Od 14 opět na pracoviště, okontrolovat si pokoje (protože mezi tím tam prošly děti, takže smetí v odpaďáku, přes opakované upozorňování si někteří neuklidili ručníky a kelímky s pastou a kartáčkem z koupeny a tak....). Pak jsem vyfasovala klíče od prostor ve škole, kterými jsem ty bejvalé vojáky v sobotu provázela, jako učebny, ateliéry, zkušební kuchyně a bar :-). Byla to děsná psina, protože se furt ozývalo: "Týýýjo, tady jsme fasovali zbraně" a "Hele, tady zůstaly ještě flašky po nás" ve cvičném baru. Nebo "Ty vole, tady jsme se zašívali, když jsme měli službu" a "Po těhle schodech jsme skákali žabáky a chodili kachňáky třeba 10x dokola" a dokonce i "Ty vole, tady jsem s v půlce chodby posral a pak musel jít s hnědejma kaťama do sprch...".
Vytiskla jsem si papíry, co se musí s těmi lidmi vyplnit a letěla domů.

Pak jsem něco snědla a v 17:15 bylo na náměstí rozezpívání.

Od 17:30 jsme zpívali v rámci Noci kostelů v kostele na náměstí, pak se přesunuli do Husova sboru a tam pokračovali do 19:45. Pak jsem šla ty lidi ubytovat s domů dorazila okolo deváté.
Fakt trochu náročný den....

Ale Noc kostelů je pěkná akce a to se ještě chystáme 8.6. ns Pražskou muzejní noc! Ale tam je toho tolik, že ještě nemáme vybráno na co půjdeme...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.