| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Potřebuji vyventilovat svůj pondělní zážitek, neb ve mně stále dohrává~b~ navštívila jsem s dítětem Montessori lekci s pomůckami. Dítě je na pomůcky zvyklé, pracuje s nimi rádo, v tom problém nebyl. Ale já jsem problém tedy měla. Soustředěné maminky soustředěně hledíc na dítka a pečlivě dozorujíc, zda-li dítko pracuje s pomůckami řádně a správně. Do toho lektorka, která se vrhá na rodiče s radami a pokyny, se ke mně přichomýtla, objala mě!~d~ a pochválila mě, jak jsem situaci v šatně skvěle zvládla(nic zajímavého -dítko se odmítlo převlékat)to jsem se lehce zděsila~e~ a radši se přesunula k vzdálenějším pomůckám. Stihla jsem ovšem ještě zahlédnout situaci, kdy dítě s maminkou u vystřihování šermovalo nůžkami a lektorka mu strčila svou hlavu před jeho s hláškou - nůžky jsou ostré, kterou monotonním hlasem ještě dvakrát zopakovala a požádala maminku dítěte o totéž. Posledním zážitkem byla jiná maminka, které asi ročnímu chlapečkovi předříkávala názvy zvířat a každé po něm chtěla vytleskat a vyhláskovat - tedy spolu s ním, ale i tak se chlapeček bránil~z~
Montessori pg uznávám, řada věcí je mi sympatických, ale tato lekce mi prostě dala najevo, že tohle nebude moje cesta~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.