| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele, tak ponorka nebyla vůbec...
My s R. a dvojčaty měli jednu kajutu a velcí kluci s Miťákem hned vedle v druhé.
Kluci s námi byli kupodivu skoro celou dobu a i rádi! :-) Jen večer, kdy my už zalezli do kajuty, tak začal jejich noční život na palubě a v bárech! :-)

Pátý den jsem zaúkolovala Standu, ať si dopjde na recepci pro předběžný účet!!
Tak přišli k nám na kujutu, účet za zády a začali:
"Mamko, nejdřív si uvědom, že jsme za dvacet let skoro nikde nebyli, že jsme nebyli na žádný pořádný dovolený, že jsme si nikde nic neužili.... " ~t~~t~~t~

Pak mi dali účet na cca 690e! Já jsem jim řekla, ať mi jdou z očí (ale né nijak vážně, jsem to čekala o kus horší, když jsem je viděla, jak drink sem, drink tam..), a že tam asi zůstanou další týden mýt nádobí! :-)

A oni mi pak druhý den vyprávěli, jak si vzpomněli na "Sám doma" - a ted nevím, zda Sám doma a bohatý nebo Sám doma v New Yorku... kde ten otec řve na Kevina:
"Kevinéééé, Ty sis objednal na pokoj věci za devětset dolarů???"
A to se Vám tam tak nějak ujalo, že od té doby jsem jim říkala Kevini...
A posední ráno, když jsem měla pod dveřmi konečný účet, tak jim jeden z dvojčat volal telefounem na jejich kajutu a dle mých instrukcí na Standu do telefonu zařval: "Kevinééé, Vy jste ještě včera večer prochlastali 60euro"???
Standa málem umřel smíchy! ~t~~t~~t~

Takže to bylo fakt super... po pravdě jsem se bála, až to na ně přijde a dají si na lodi přes hubu, bude ostuda, já nasraná, Richard v šoku, ať je uvidí v plné parádě...
Ale nic, vše v pohodě.. ! ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.