| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kačko, Podolí je opravdu zavřené a normálně nepřijímají, funguje jen pár sálů co mají pro maminky co jim tam leží na rizikovém ale když přijedeš, že rodíš, tak tě asi určo nevezmou... Tak doufej, že to ještě do pondělka vydrží :)
Já mám poslíčky už skoro dva týdny ale ven se mu pořád nějak nechce...
K tomu vyvolávání, je mi jasné, že to není ideální způsob jak by se měl dostat ven, ale tak nějak důvěřuju úsudku doktorů, že už by to ven chtělo... Nějak si nedělám iluze, že by to mělo být něco příjemného a s vyvoláváním má každý jiné zkušenosti i když většina takové jako psala Suva, já znám holčinu které to vyvolávali, nešlo to, tak jí nadopovali kdo ví čím a nakonec to bylo tak strašně rychlé, že jí to neskutečně roztrhalo i tlusté střevo... Ale jinak jsem asi divná a mě osobně to vyvolávání zas tak netrápí, tak nějak beru že porod nebude tak jako tak nic příjemného a hrozně moc se těším, že ten drobeček bude konečně na světě... :)
A asi ani nejsem ten typ co by se dohadoval s doktorama - já jsem chytřejší, teď to vyvolat nechci, skuste to za tejden... Na to nějak nemám povahu a i vzhledem k okolnostem v Podolí s malováním můžu být ráda, že mě vůbec teď vezmou...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.