| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Heč, já už mám vysvědčení doma a byla jsem si pro něho sama, už ve středu, kluci jsou totiž s tatínkem u moře a já jsem tu už skoro týden sama jen s prckem.
A donesla jsem samé jedničky- druhá třída, takže zatím dobré.
Dneska má narozeniny náš Davča, oslavu budeme muset udělat až po návratu, vidím to na příští víkend rovnou dvojmo i se Šímou. A asi jsem divná matka, ale nějak mi tu kluci nechybí, jako vzpomenu si, jak se mají a co asi zrovna dělají, sleduju předpovědi počasí a tak, ale jinak si užívám toho ticha a klidu, co tu je. Nic nemusím, nemáme žádný řád, mrně si hraje většinou samo, jen občas se přijde potulit, napít, přebalit a zase prchá. Fakt jedno dítě- žádné dítě. A to už týden předtím byl Mara na škole v přírodě a Davča tak různě po babičkách, takže jsme jim už dost odvykli a jsem hodně zvědavá, jak se bude malý tvářit, až se mu chlapi vrátí.

Někdo se tu ptal na TBC, tak očkovat nebudu, myslím, že je to pro nás zbytečné, s naším životním stylem. Hexa nás čeká za dva týdny, i s roční kontrolou, v úterý jdeme ještě naposledy do poradny pro rizikové novorozence.

Andrýsku, nechci tě nějak strašit, ale to,že v krevních testech se alergie neprokáže, nemusí znamenat, že tam není. David měl krev čistou, ale v kožním testu reagoval dost silně, naskákaly mu pěkně velké pupeny. No ale uvidíš, třeba malému prospěje léto sluníčko a pak to moře a bude po exému.~;((

Dodatečně přejeme se Šimonkem všechno nejlepší těm, co už mají první narozeniny za sebou~x~, je to neuvěřitelné, jak to rychle uteklo, jak se z malých bezmocných miminek stala neposedná batolata, co už mají vlastní hlavu a názor.
Edvi, malý musí být hrozně legrační, když chce ven, to jako chodí ke dveřím a buší do nich nebo ti nosí botičky?









Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.