| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Naprostý souhlas s Petrou ohledně možnosti nákazy TBC.
Člověk musí posoudit sám, jestli je očkování přínosné pro dítě nebo ne. Vakcína je prostě nekvalitní, proto se nedává všem direktivně plošně, ale jen tam, kde jsou rizika nákazy vysoká.

Jinak proti fatálním onemocněním se pořád plošně očkuje, pokud vím a ani se zušení nechystá. Ale netuším, jak by mohlo být pro okolí nebezpečné, že třeba Emička nemá v roce očkování proti žloutence B. ~d~
Ale to každá máma musí sama posoudit, ona zná své děti nejlíp, životní styl a tak.
Emička měla asi ve dvou týdnech ukrutný ekzem na obličeji. Tváře měla skoro do masa, mokvalo to, bylo to fakt hodně ošklivý. A to byl důvod, proč jsem začala očkování řešit víc, než se našemu pediatrovi líbí, ale jsem přesvědčená, že jsem udělala to nejlepší, co jsem mohla. Rozjetý atop se naprosto zklidnil, hormony nemažeme, nejsou potřeba. To Filípek je na tom hůř.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.