| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fab, ještě k tomu vaření, já si třeba sebou na chalupu vozím třeba 2 kusy koupených skleniček, kdyby se mi nechtělo, ale vždy to dopadne tak, že si řeknu, tak, mám tu třeba brambory, mrkev, nějakou tu nať celerovou,brokolici, kousíček masa odříznu a a mám to za chvíli připravené, vaří se to samo, rozmixovat nebo rozmačkat, to už není žádná práce a ono to i tak jinak vypadá a líp voní než to ze skleničky, já nejsem odmítač kupovaného, ale fakt to není o práci. Teď jedeme např. na pár dnů k tetě na chatu na Vysočinu, je stará a s tou hygienou v kuchyni to není u ní žádná sláva, takže tam nekompromisně dám malému kupované a nebudu se do ničeho pouštět. A ještě jedna věc, náš malej doslova sežere, to se nedá jinak napsat, plný hluboký talíř, tolik bych do sebe nedostala ani já a to mi jako na jeho porci jedna sklenička nestačí ~t~~8~~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.