| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Co to tady čtu? Vztekání, kousání, zdrhání. No jo, to taky máme, taky známe. Kouše teda hlavně bráchy v rámci blbnutí, oni z toho mají srandu, tak to neřeším, jejich boj. Mě kousnul dvakrát, okřikla jsem ho a asi pochopil.~;) A při vztekání teda nemlátí hlavou do země, ale stoupá si na "všech pět", tedy v pozici na čtyřech se zavře hlavou o zem a ječí. A taky se naučil docela pěkně metat různé předměty, když má v ruce něco, co by neměl a chci mu to nenápadně vyměnit, tak to po mě háže. A vlastně háže dost často, je to jeho nejoblíbenější zábava, jen se děsím, kdy něco rozbije, protože je mu celkem jedno, jestli drží zrovna pěnový míček, kostku nebo ovladač od televize. A má docela slušnej dostřel, vypadá to, že po mně zdědil kromě barvy očí taky lásku k míčovým hrám.~:-D

Jinak už se pěkně rozchodil, doma furt pochoduje, už to zkouší i venku, i když tam mu zavazí sandálky, ale lepší se. Včera mi s velkým funěním nesl přes pokoj polštář skoro větší než je on a pak se mi cpal na klín, že si teda jde na mlíko, když mi podal polštář, co při kojení používáme. Před týdnem na roční kontrole 77 cm a 9.5 kilo, takže spíš delší a hubenej.

A tedy ta kopřiva mě lehce šokla, to fakt někdo používá takovéto metody a navíc u tak malých dětí?~a~ Oni se vztekají, protože neumí vyjádřit, co chtějí, nemůžou za to a většinou z toho vyrostou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.