| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no, mám to z první ruky, byly jsme tři advokátky, co jsme dělaly spolu, stejného věku.

Jedná má tatínka advokáta, druhá manžela. Obě přehodily práci na své příbuzné, ale jedna pracovala z domova po dvou týdnech, druhá chodí jednou až dvakrát týdně do práce po třech měsících.

Hroutily se obě - že místo prestižního zaměstnání, které měly vždy pod kontrolou a byly tam šéfky, které věděly, o co jde, jsou najednou kojičky a utíračky, které nemají pod kontrolou nic...a makají stejně, takže dovolená žádná.

Obě samozřejmě děti milují, jsou pro ně to NEJ na světě, ale jsou ztrhané, zničené, nervní, jedna skončila málem na antidepresivech a obecně mi to u nich přijde dost na hov...no

mně se do toho prostě nějak nechce...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.