| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Emo, já byla před pár lety na kolonoskopii, což je vyšetření tlustého střeva, do zadku ti zasunou hadici s kamerkou na konci a na monitoru sledují celé střevo, po celé délce. Hodně nepříjemné vyšetření, ale aspoň tě tam oblbnou rohypnolem do žíly, což znamená, že je ti to v podstatě úplně fuk.. Teď jdu v pondělí na to samé, ale krkem a vyšetřovat budou žaludek a dvanácterník, asi taky velmi příjemná záelžitost, přičemž to také otupují nějakými prostředky, aby prošly tím hrtanem, ale u mě díky tomu, že jsem těhotná, nebudou moct mi nic dát ~7~ Jako mám z toho hrůzu, užjen přestava, že budu muset vydržet do 10h bez jídla je nepředstavitelná, já jakmile v půl šesté vstanu, musím se napít a něco sníst, jinak je mi strašně šoufl ~6~ Tam nesmím od půlnoci nic pít ani jíst..~8~
Jinak se odreagovávám tím, že pak ve čtvrtek jdu na NT screening a uvidím prcka na UZV delší dobu, moc se těším ~;((
Vedra mě také ničí a záda taky pobolívají~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.