| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Koreny samozrejme zapustis. Deti s tebou nepujdou, je to jejich domov. Budes mit pratele, ktere v Cechach nebudes v tom veku uz mit (ne tak blizke, kteri s tebou prozili "dospely" zivot ve stejne kulture.
Ja jsem si taky planovala, ze se na stara kolena v duchodu vratim. Jela jsem na obhlidku, po tydnu jsem zjistila, ze nic neumim, porad musim hledat nekoho, kdo mi musi radit samozrejme veci - ktere pro mne samozrejme uz leta vubec nejsou, a ze proste zivot je uplne jiny, nez jsem zvykla.
To jsem nebrala v potaz, ze moje deti budou daleko ode mne, ze nebudu mit moznost je stejnym zpusobem mit kolem sebe (=treba vsechny najednou na nejakou oslavu, protoze budu bydlet v malem byte a nevejdou se mi, na hotel nebudou mit a dovolenou budou touzit travit jinde, nez u babicky).
Tady mam kamaradky, Cesky i prislusnice, uz si davno rozumime uplne jinak, nez si rozumim s kamaradkami, ktere sice porad mam v CR, ale ktere prozily zivot uplne jinak, nez ja, a musim vsecko polopaticky.
Proste jsem zavrhla myslenku se vracet nekam, kde v tomhle veku uz prakticky pribuzne nemam a uz tam po tech letech nepatrim.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.