| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čus ženy moje,

tak kdyby to někoho zajímalo, tak bych Vám vylíčila akce "D+L"!!

Vyrazili jsme do Paříže v pondělí v noci. Na místě jsme byli v 10:30. Hotel žádná sláva, ale ok, nám šlo jen o dvě noci přespání...
Mohli jsme na pokoj až ve 12h., takže chvíli couračka po městě a po ubytování jsme si šli na hoďku lehnout...
Pak jsme vyrazili do Paříže na Eiffelovku a prostě tak na couračku...
Na hotel jsme dorazili o půlnoci.
Ráno jsme v 8 vstávali, že si dojdeme někam na sendvič do města... to byl velký problém, bo všude ještě zavřeno. Takže jsme skoro hodinu zabili hledáním něčeho, kde jsme si koupili koláčky...
A jeli jsme vlakem do Disneylandu...
První šok vstupné!
My si našli na netu, že vstup pro nás 5 na dva dny do obou těch parků bude cca 12.000,- kč.
Realita byla 18.000,-! Bych se posrala.... :-(
Hlavně teda nevím za co... chjo...
No, tak jsme si řekli ok, jdeme první den do toho menšího parku...
Bylo tam cca 10 atrakcí, z čehož na cca 4 kluky nepustili, bo jeden nemá 120 cm (má 119)!
Na všechny atrakce tam byla fronta od 60-90ti minut!!!
Takže jsme si vystáli frontu na první horskou dráhu - 90 minut!!!
A jen jsme vyjeli, dostal jeden z kluků hysterák a celou dobu křičel "Lení, já se strašně bojím, já se bojím, já se bojím..." .... a já nevěděla, co dělat, protože jsem se bála jak sviňa taky!!!! Takže jsem hystericky řvala "Nebooooj se, je to suppéééér...tralaláááá..jupíííí....." a v duchu "brečela" :" Kurváááá, ranec za vstupný, hodinu a půl fronta a teď dvě minuty hrůzy!!!"
Od té doby nechtěl už na žádnou jinou atrakci... takže to bylo hodina fronta a půl hodiny přemlouvání, ať to jde zkusit... :-(
Park byl hnusnej, krom těch atrakcí tam nebylo vůbec nic k vidění! My byli tak zklamaní a otrávení - což bychom byli k kdyby toto bylo třeba v Praze a vstup byl 200 kč na osobu!!! Natož když jsme jeli 1100 km a dali za to takový prachy! :-(
Říkám Ríšovi, že jdeme k pokladně a vrátíme lístky na druhej den, ať nám vrátí vstupný! Takže je jo... jenže u pokladny už měli zavřeno! :-(
Tak jsme si řekli, že když už to máme zaplacené, tak tam pojedeme i ten druhý den a uvidíme, co ten druhý park...
Takže jsme odjeli zas do Paříže, na večerní Eiffelovku, na palačinky se šunkou a sýrem - mňam! .... na most zamilovaných jsme si jeli zamknout náš zámeček...
No, krásný .... Paříž jako takovou jsem si zamilovala už loni!
A ve čtvrtek ráno zas do Disneylandu. to už jsme se i odhlásili z hotelu a jeli tam autem...
Tak nás čekal šok č. 2., ale tentokrát příjemný, neboť ten druhý park byl naprosto kouzelnej!!! Sice taky lidí jak sraček, fronty, ale atrakcí desítky a desítky a i kdyby človek nešel nikam, tak je na co koukat... krásný zámečky, hrady, lesy atd... no fakt jak v pohádkovým světě... :-)
Takže to jsme byli nadšení!!
(Naštěst!!)
Taky jsme si zjistili, že se dají použít jakési Fast Passy, že si u některých atrakcí šlo projet "Fastpass turniketem" vstupenku a vyjela jiná vstupenka s přesným časem, kdy se máme na danou atrakci dostavit a můžeme tam jít bez čekání!
Díky tomu jsme se přeci jen na pár atrakcí dostali. :-)

Takže jsme si ti nakonec přeci jen užili...
Ale pocity - strašné hajzlíky, špína, smrad, hrozná úroveň občerstvení - kde nic tu nic a když, tak hnusný a drahý jak sfiňa....
A všude stovky těch arabů, ženský celý zahalený, burky na hlavách, od hlaby k patě v černým... a takhle jezdily na kolotočích a horských dráhách.. a kolikrát s mickeymausími uchy na palici! :-) :-) :-)

No.. takže ve čtvrtek odpo jsme kolem 19h. odjížděli z Disneylandu smět Německo ... jeli jsme asi 500 km, do nějakého města, kde jsme měli objednaný hotel, tam jsme přespali a ráno jsme vyrazili do 180km vzdáleného Legolandu..
A tam to bylo náááááááádherný!!!!!
Jednak je to tam vše z lega a tak překrásný, že prostě celý cen nemusíte dělat nic jiného, než obdivovat ty domy, města, letiště atd.. vše z lega...
A navíc kupa úžasných atrakcí! A taky fronty, ale zdaleka né takové, jak v Disney.. průměrná dova čekání tak 30 minut...
Ale navíc tam zas jde za přípatel 40e/os. koupit Express Pass, s kterým jdeš prostě na všechny atrakce ihned na řadu! Vůbec nečekáš tu frontu..
Takže jsme na všech byli několikrát za sebou, strašně jsme si to tam užili a vyřádili se...
Nádhernej den!!
Celkový dojem z Legolandu - vše čisté, krásné, WC luxusní, jídla super... no jinej level... :-)

V Legolandu jsme byli do 20 h a pak cesta domů.. dorazili jsme kolem 01h. v noci.
Unavení, vyčerpaní... :-)

A včera jsme tu měli opejkačku se sousedy, takže jsme šli spát ve 4h ráno... :-)
Já už se kurec těším do práce, že si odpočinu, checht...

Jinak jsem dala mraky fotek na FB, kdo má fb, může šmírnout.. :-)



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.