| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čarodějko, tedy to je pugét. ~R^ Mně by se ani nevešel do bytu. ~;)

Lelo, langoše jsou super. Moje dcera bude jeptuška. A rozhodně ani jeden z nich neví, co to vlastně ta prasata hledají. Honza věděl, že houby. A za popis dovolených předem děkuji a moc se těším.

Letošní prázdniny jsme si opravdu užili. Lucka 2x po týdnu příměstský tábor, což je super. Výletí s nimi někdo jiný, večer jsou doma a jsou mezi dětma. Honza byl jeden týden s ní, druhý týden byl ve stejném termínu na soustředění od zápasu. Sjeli jsme si Sázavu, Berounku. Druhou dovolenou jsme provýletili. Nejhezčí byl výlet do Krušných hor. Jednou s dětmi pěšmo, podruhé bez dětí na kolech. Což byl pro mě nový zážitek. Jízda na kole po horách. Když jsme sjížděli 12 km z kopce, tak už se mi jen v hlavě svítily červené vykřičníky ohledně ztráty převýšení, které budeme muset získat zase zpět. Uff. A na školu se vůbec netěším. Vstávání, svačiny, učení, kroužky, hudebka.... :-©

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.